Samsung Galaxy Note Edge qiymeti
-
w-t.az899,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2017 | 899,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.4.4 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.7 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black White |
| İstehsal ili | 2014 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.6 inç |
| Resolution | 1600 x 2560 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 151.3 mm |
| Eni | 82.4 mm |
| Qalınlığı | 8.3 mm |
| Çəkisi | 174 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3000 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 18 saat |