Samsung Galaxy S5 qiymeti
-
w-t.az499,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2017 | 499,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.4.2 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Charcoal Black Copper Gold Electric Blue Shimmery White |
| İstehsal ili | 2014 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.1 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 142 mm |
| Eni | 72.5 mm |
| Qalınlığı | 8.1 mm |
| Çəkisi | 145 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 32 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2800 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 21 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 390 saat |