Xiaomi 12 qiymeti
Rəng seçin:
-
256 GBPurple899,00 ₼birmarket.az
-
256 GBGray990,00 ₼birmarket.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12 MIUI 13 |
| Prosessor | Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 3.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 730 |
| Rəng | Blue Purple Gray Green |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP53 |
| Suya davamlılıq | su çilənməsinə qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tozdan qismən qorunur |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.28 inç |
| Ekran gövdə faizi | 89.2 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass Victus |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1100 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 8K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 24 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 152.7 mm |
| Eni | 69.9 mm |
| Qalınlığı | 8.2 mm |
| Çəkisi | 179 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 8 GB 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4500 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |