Xiaomi 15T qiymeti
Daxili yaddaş seçin:
Rəng seçin:
-
512 GBBlack60,67 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
-
512 GBGray60,67 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
| Nağd | 3 ay | 6 ay | 9 ay | 12 ay | 15 ay | 18 ay | 21 ay | 24 ay | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 512 GB | 1 099,99 ₼ | 433,33 ₼/ay | 216,67 ₼/ay | 144,44 ₼/ay | 108,33 ₼/ay | 86,67 ₼/ay | 72,22 ₼/ay | 65,62 ₼/ay | 60,67 ₼/ay |
| 256 GB | 1 199,00 ₼ | 399,67 ₼/ay | 199,83 ₼/ay | 133,22 ₼/ay | 99,92 ₼/ay | — | 66,61 ₼/ay | — | — |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz daxili yaddaş və ya rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15 HyperOS 2 |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 8400 Ultra |
| Maksimum prosessor sürəti | 3.25 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G720 MC7 |
| Rəng | Gray Black Rose Gold |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP68 |
| Suya davamlılıq | uzun müddətli suya batmaya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.83 inç |
| Ekran gövdə faizi | 90.0 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 7i |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1280 x 2772 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 3200 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 60 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 163.2 mm |
| Eni | 78 mm |
| Qalınlığı | 7.5 mm |
| Çəkisi | 194 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5500 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |