Xiaomi Poco X7 qiymeti
Daxili yaddaş seçin:
Rəng seçin:
-
512 GB40,50 ₼ x 18 ayPulsuz çatdırılma
| Nağd | 3 ay | 6 ay | 9 ay | 12 ay | 18 ay | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 256 GB | 559,99 ₼ | — | — | — | — | — |
| 512 GB | 659,99 ₼ | 243,00 ₼/ay | 121,50 ₼/ay | 81,00 ₼/ay | 60,75 ₼/ay | 40,50 ₼/ay |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz daxili yaddaş və ya rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 HyperOS |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 7300 Ultra |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G615 MC2 |
| Rəng | Green Black Silver |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP68 |
| Suya davamlılıq | uzun müddətli suya batmaya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.67 inç |
| Ekran gövdə faizi | 88.9 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1220 x 2712 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 3000 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 20 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | eSIM Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 162.3 mm |
| Eni | 74.4 mm |
| Qalınlığı | 8.4 mm |
| Çəkisi | 185.5 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB |
| RAM | 8 GB 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5110 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |