Xiaomi Redmi 15C 5G qiymeti
Daxili yaddaş seçin:
-
128 GB20,50 ₼ x 18 ayPulsuz çatdırılma
-
256 GB22,72 ₼ x 18 ayPulsuz çatdırılma
| Nağd | 3 ay | 6 ay | 9 ay | 12 ay | 18 ay | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 128 GB | 259,99 ₼ | 123,00 ₼/ay | 61,50 ₼/ay | 41,00 ₼/ay | 30,75 ₼/ay | 20,50 ₼/ay |
| 256 GB | 317,13 ₼ | 136,33 ₼/ay | 68,17 ₼/ay | 45,44 ₼/ay | 34,08 ₼/ay | 22,72 ₼/ay |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz daxili yaddaş xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | HyperOS 2 Android 15 |
| Prosessor | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 (SM6375) |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 619 |
| Rəng | Midnight Black Dusk Purple Moonlight Blue Mint Green |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP64 |
| Suya davamlılıq | su sıçramasına qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (yanda) |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.9 inç |
| Ekran gövdə faizi | 81.8 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Ekran qorunması | Mohs level 6 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 810 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 171.6 mm |
| Eni | 79.5 mm |
| Qalınlığı | 8 mm |
| Çəkisi | 205 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 4 GB 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |