Xiaomi Redmi 6 qiymeti
-
32 GBBlack299,00 ₼smarton.az4 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2022 | 299,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Blue Gold Grey Rose Gold |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.45 inç |
| Resolution | 720 x 1440 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 147.5 mm |
| Eni | 71.5 mm |
| Qalınlığı | 8.3 mm |
| Çəkisi | 146 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB |
| RAM | 3 GB 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3000 mAh |