Xiaomi Redmi A1 qiymeti
-
Light Green189,00 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black Light Blue Light Green |
| İstehsal ili | 2022 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.52 inç |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 164.9 mm |
| Eni | 76.8 mm |
| Qalınlığı | 9.1 mm |
| Çəkisi | 192 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |
| RAM | 2 GB 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |