Xiaomi Redmi Note 4 qiymeti
Rəng seçin:
-
32 GBBlack359,00 ₼irshad.az
-
32 GBSilver369,00 ₼w-t.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Dark Gray Gold Lake Blue Silver |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.5 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 151 mm |
| Eni | 76 mm |
| Qalınlığı | 8.5 mm |
| Çəkisi | 165 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB |
| RAM | 3 GB 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4100 mAh |