ZTE Blade V30 Vita qiymeti
-
Black239,99 ₼irshad.az2 il əvvəl satışda idi
-
Black399,00 ₼w-t.az2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2024 | 239,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 299,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 319,99 ₼ |
| İyul 2023 | 319,99 ₼ |
| Aprel 2023 | 399,00 ₼ |
| Mart 2023 | 319,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Blue Green |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.82 inç |
| Resolution | 720 x 1640 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 173 mm |
| Eni | 78.1 mm |
| Qalınlığı | 8.9 mm |
| Çəkisi | 210 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |