ZTE Nubia Z80 Ultra qiymeti
-
512 GBBlack112,00 ₼ x 24 ayReklamPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 16 Nebula AIOS 2 |
| Prosessor | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Maksimum prosessor sürəti | 4.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 840 |
| Rəng | White Luo Tian Yi Red Black Starry Night Blue |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP69 |
| Suya davamlılıq | yüksək təzyiqli suya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.85 inç |
| Ekran gövdə faizi | 89.5 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Yenilənmə tezliyi | 144 Hz |
| Resolution | 1216 x 2688 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 2000 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 64 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 16 MP |
| Video çəkmə | 8K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS + EIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 164.5 mm |
| Eni | 77.2 mm |
| Qalınlığı | 8.6 mm |
| Çəkisi | 227 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB 512 GB 1 TB |
| RAM | 12 GB 16 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 7200 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |