Mağazalarda qiymətləri
-
899,99 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android TV |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 55 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 3 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 200x200 mm |
| Hündürlük | 71.4 cm |
| En | 122.9 cm |
| Dərinlik | 8.63 cm |
| Çəkisi | 11.8 kq |