Mağazalarda qiymətləri
-
799,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
-
bakuelectronics.az799,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Tizen |
| İstehsal ili | 2025 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 43 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 3 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 1 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 200x200 mm |
| Hündürlük | 56.1 cm |
| En | 96.7 cm |
| Dərinlik | 5.97 cm |
| Çəkisi | 7.1 kq |