Mağazalarda qiymətləri
-
399,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
-
349,00 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | VIDAA |
| İstehsal ili | 2025 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 32 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | HD |
| Resolution | 1366 x 768 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 2 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 100x100 mm |
| Hündürlük | 42.6 cm |
| En | 72.2 cm |
| Dərinlik | 7.7 cm |
| Çəkisi | 3.4 kq |