Mağazalarda qiymətləri
-
189,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Noyabr 2024 | 189,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 189,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 189,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 100 Wt |
| Sorma gücü | 18 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.5 L |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 6 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 122 cm |
| En | 27 cm |
| Dərinlik | 22 cm |
| Çəkisi | 2.8 kq |