Mağazalarda qiymətləri
-
elitoptimal.az159,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 650 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 4 L |
| Səs səviyyəsi | 79 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7 m |
| Rəng | Blue |
| Hündürlük | 26 cm |
| En | 28.7 cm |
| Dərinlik | 40 cm |
| Çəkisi | 5.1 kq |