Mağazalarda qiymətləri
-
99,99 ₼10 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2025 | 99,99 ₼ |
| Yanvar 2025 | 99,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 94,99 ₼ |
| Avqust 2024 | 94,99 ₼ |
| İyul 2024 | 99,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 600 Wt |
| Sorma gücü | 210 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.8 L |
| Səs səviyyəsi | 75 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Yoxdur |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 4.5 m |
| Rəng | White |
| Hündürlük | 112.3 cm |
| En | 26 cm |
| Dərinlik | 28.8 cm |
| Çəkisi | 1.9 kq |