Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 199,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Sorma gücü | 200 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.76 L |
| Səs səviyyəsi | 88 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Violet |
| Hündürlük | 126.1 cm |
| En | 25 cm |
| Dərinlik | 26.7 cm |
| Çəkisi | 3 kq |