Mağazalarda qiymətləri
-
w-t.az1 148,00 ₼son yenilənmə: bu gün 16:55
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 1 148,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 899,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 899,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 639,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 699,00 ₼ |
| İyul 2025 | 1 148,00 ₼ |
| May 2025 | 1 049,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 049,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 300 Wt |
| Sorma gücü | 60 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.6 L |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 6.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 80 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 71 cm |
| En | 31 cm |
| Dərinlik | 20 cm |
| Çəkisi | 1.72 kq |