Mağazalarda qiymətləri
-
299,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2024 | 299,99 ₼ |
| İyun 2024 | 699,99 ₼ |
| May 2024 | 699,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Yuyucu |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 10 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1600 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Akvafiltr |
| Səs səviyyəsi | 90 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | Black/Yellow |
| Hündürlük | 30 cm |
| En | 35 cm |
| Dərinlik | 48.5 cm |
| Çəkisi | 8.4 kq |