Mağazalarda qiymətləri
-
699,99 ₼11 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyun 2025 | 699,99 ₼ |
| May 2025 | 699,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 309 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.7 L |
| Səs səviyyəsi | 85 dB |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 3.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black/Pink |
| Hündürlük | 114 cm |
| En | 27 cm |
| Dərinlik | 17 cm |
| Çəkisi | 4.1 kq |