Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az3 299,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 3 299,99 ₼ |
| Əsas Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR5 |
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 13700F |
| Prosessor sürəti | 2.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 16 |
| Prosessor keşi | 30 MB |
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 8 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| SSD həcmi | 1 TB |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Əlavə Qurğular |
|---|