Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az3 299,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 3 299,99 ₼ |
| Əsas Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR5 |
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 14400 |
| Prosessor sürəti | 2.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 10 |
| Prosessor keşi | 20 MB |
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 8 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| SSD həcmi | 512 GB |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Əlavə Qurğular |
|---|