Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az4 499,99 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Kaset tipli |
| Güc | 12000 Vatt |
| Qaz (Freon) tipi | R410 |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 42000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 4400 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 4500 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 50 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 60 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 835 x 835 x 240 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 94 x 95 x 35 mm |
| Çəki (daxili blok) | 30 kq |
| Çəki (xarici blok) | 94 kq |