Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az2 599,00 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Şkaf tipli |
| Güc | 7000 Vatt |
| İş sahəsi | 70 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2430 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 2350 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 38 - 46 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Ventilyator sürətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1772 x 507 x 320 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 965 x 700 x 396 mm |
| Çəki (daxili blok) | 40 kq |
| Çəki (xarici blok) | 60 kq |