Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az3 499,00 ₼son yenilənmə: bu gün 22:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 3 499,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 3 499,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 3 409,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Şkaf tipli |
| Güc | 15200 Vatt |
| İş sahəsi | 140 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 55000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 5410 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 5290 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 44/52 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1882 x 587 x 394 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 1250 x 1032 x 412 mm |
| Çəki (daxili blok) | 61 kq |
| Çəki (xarici blok) | 107 kq |