Mağazalarda qiymətləri
-
2 699,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Şkaf tipli |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 42000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 4170 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 3820 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 48 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 63 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1882 x 587 x 394 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 1000 x 746 x 427 mm |
| Çəki (daxili blok) | 53 kq |
| Çəki (xarici blok) | 55 kq |