Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az1 499,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 7100 Vatt |
| İş sahəsi | 70-80 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 32 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 42 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 715 x 285 x 194 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 700 x 550 x 275 mm |
| Çəki (daxili blok) | 7.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 26 kq |