Mağazalarda qiymətləri
-
1 249,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 05:02
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 249,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 099,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 249,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 249,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 079,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 249,99 ₼ |
| İyul 2025 | 999,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 199,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3520 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 27 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 54 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 805 x 285 x 194 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 700 x 550 x 270 mm |
| Çəki (daxili blok) | 9 kq |
| Çəki (xarici blok) | 26.5 kq |