Mağazalarda qiymətləri
-
1 799,99 ₼
-
bakuelectronics.az1 899,00 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3500 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1060 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 940 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 22/38 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 820 x 299 x 215 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 720 x 548 x 265 mm |
| Çəki (daxili blok) | 10.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 27 kq |