Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 499,00 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5000 Vatt |
| İş sahəsi | 40 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1560 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1760 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 25/44 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 52 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1065 x 298 x 230 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 880 x 638 x 310 mm |
| Çəki (daxili blok) | 11.6 kq |
| Çəki (xarici blok) | 39.5 kq |