Mağazalarda qiymətləri
-
699,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 599,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 599,99 ₼ |
| Mart 2026 | 599,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 599,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 699,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 599,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 599,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 649,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 474,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 474,99 ₼ |
| İyul 2025 | 699,99 ₼ |
| İyun 2025 | 699,99 ₼ |
| May 2025 | 749,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3520 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1200 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1170 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 42 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 52 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 777 x 250 x 201 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 660 x 456 x 230 mm |
| Çəki (daxili blok) | 7.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 21 kq |