Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az649,99 ₼son yenilənmə: bu gün 04:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 649,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 699,99 ₼ |
| Mart 2026 | 679,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 679,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 699,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 649,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 629,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 649,99 ₼ |
| İyul 2025 | 679,99 ₼ |
| İyun 2025 | 799,99 ₼ |
| May 2025 | 899,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 2600 Vatt |
| İş sahəsi | 20–30 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 9000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 38 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 55 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 715 x 285 x 194 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 720 x 495 x 270 mm |
| Çəki (daxili blok) | 7 kq |
| Çəki (xarici blok) | 23.2 kq |