Mağazalarda qiymətləri
-
1 049,99 ₼7 ay əvvəl satışda idi
-
bakuelectronics.az1 099,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2025 | 1 019,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 019,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 019,99 ₼ |
| May 2025 | 1 019,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 049,99 ₼ |
| Mart 2025 | 1 049,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 1 019,99 ₼ |
| Yanvar 2025 | 1 049,99 ₼ |
| Dekabr 2024 | 1 199,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 1 049,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 1 049,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 999,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 1235U |
| Prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 10 |
| Prosessor keşi | 12 GB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics 64 EUs |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Maksimum artırıla bilən RAM | 32 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Uzunluğu | 363.4 mm |
| Eni | 238.4 mm |
| Qalınlığı | 19.9 mm |
| Çəkisi | 1700 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 720p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2022 |