Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az991,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Pentium Silver |
| Prosessor modeli | N5030 |
| Prosessor sürəti | 1.1 GHz |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 360.2 mm |
| Eni | 235 mm |
| Qalınlığı | 19.9 mm |
| Çəkisi | 1800 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|