Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 549,99 ₼
-
1 689,00 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core Ultra 5 |
| Prosessor modeli | 120U |
| Prosessorların sayı | 10 |
| Prosessor keşi | 12 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14.0 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 322.8 mm |
| Eni | 212.2 mm |
| Qalınlığı | 17.9 mm |
| Çəkisi | 1390 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2023 |