Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az999,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 999,99 ₼ |
| Mart 2026 | 999,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 949,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 099,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i3 |
| Prosessor modeli | 1315U |
| Prosessorların sayı | 6 |
| Prosessor keşi | 10 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 360 mm |
| Eni | 234 mm |
| Qalınlığı | 17.9 mm |
| Çəkisi | 1740 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|