iPad 9.7 (2018) qiymeti
-
128 GBSpace Gray899,00 ₼bakuelectronics.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iOS 11.3 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.34 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Gold Silver Space Gray |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 9.7 inç |
| Resolution | 1536 x 2048 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 240 mm |
| Eni | 169.5 mm |
| Qalınlığı | 7.5 mm |
| Çəkisi | 469 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 128 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 8827 mAh |