iPad Pro 13 (2024) qiymeti
-
256 GBSpace Black3 349,99 ₼irshad.azson yenilənmə: bu gün 04:18
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 3 149,99 ₼ |
| Mart 2026 | 2 799,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 3 149,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 3 339,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 2 749,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 3 149,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 3 129,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 2 749,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 2 799,00 ₼ |
| İyul 2025 | 2 749,00 ₼ |
| İyun 2025 | 2 899,00 ₼ |
| May 2025 | 2 859,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iPadOS 17.5.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 4.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 9 |
| Rəng | Space Black Silver |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 13.0 inç |
| Ekran tipi | OLED |
| Resolution | 2064 x 2752 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 12 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 12 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Qələm dəstəyi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 281.6 mm |
| Eni | 215.5 mm |
| Qalınlığı | 5.1 mm |
| Çəkisi | 579 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB 512 GB 1 TB 2 TB |
| RAM | 8 GB 16 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 10290 mAh |