iPad Air 2 qiymeti
-
64 GB1 199,00 ₼w-t.az8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2017 | 1 199,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iOS 8.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 3 |
| Rəng | Gold Silver Space Gray White |
| İstehsal ili | 2014 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 9.7 inç |
| Resolution | 1536 x 2048 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 240 mm |
| Eni | 169.5 mm |
| Qalınlığı | 6.1 mm |
| Çəkisi | 437 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 32 GB 64 GB 128 GB |
| RAM | 2 GB |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 7340 mAh |