iPad Pro 12.9 (2020) qiymeti
-
128 GBSpace Gray2 349,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
-
128 GBSpace Gray2 599,00 ₼irshad.az2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2023 | 2 349,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iPadOS 13.4 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Space Gray Silver |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 12.9 inç |
| Resolution | 2048 x 2732 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 280.6 mm |
| Eni | 214.9 mm |
| Qalınlığı | 5.9 mm |
| Çəkisi | 641 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB 1 TB |
| RAM | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 9720 mAh |