Doogee T30 Max qiymeti
-
Black749,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 22:34
-
Black749,00 ₼smarton.azson yenilənmə: bu gün 22:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 699,99 ₼ |
| Mart 2026 | 699,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 699,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 749,99 ₼ |
| İyul 2025 | 749,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Green Black Khaki |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 12.4 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 1600 x 2560 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 20 MP |
| Video çəkmə | 2K |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Qələm dəstəyi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 285.1 mm |
| Eni | 185.4 mm |
| Qalınlığı | 7.9 mm |
| Çəkisi | 678 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 10800 mAh |