Mağazalarda qiymətləri
-
999,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Noyabr 2024 | 899,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 899,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 899,99 ₼ |
| Avqust 2024 | 849,99 ₼ |
| İyul 2024 | 849,99 ₼ |
| İyun 2024 | 899,99 ₼ |
| May 2024 | 899,99 ₼ |
| Aprel 2024 | 949,99 ₼ |
| Mart 2024 | 949,99 ₼ |
| Fevral 2024 | 949,99 ₼ |
| Yanvar 2024 | 949,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 9 dəst |
| Proqramların sayı | 5 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.9 litr |
| Səs səviyyəsi | 49 dB |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 81.8 cm |
| En | 44.6 cm |
| Dərinlik | 55 cm |
| Çəkisi | 30.4 kq |