Mağazalarda qiymətləri
-
1 399,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 00:34
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 349,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 14 dəst |
| Proqramların sayı | 7 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 10.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 44 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | E Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | İnteqrasiya olunan |
| Hündürlük | 81.8 cm |
| En | 59.6 cm |
| Dərinlik | 55 cm |
| Çəkisi | 35.8 kq |