Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az1 599,00 ₼
-
bakuelectronics.az1 699,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 14 dəst |
| Proqramların sayı | 10 |
| Displey | |
| Su sərfiyyatı | 9.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 43 dB |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | İnteqrasiya olunan |
| Hündürlük | 81.5 cm |
| En | 59.8 cm |
| Dərinlik | 55.4 cm |
| Çəkisi | 45 kq |