Mağazalarda qiymətləri
-
949,99 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Garmin OS |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | iOS Android |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Addımölçən Nəbzölçən GPS Zəngli saat Kalendar Təmassız ödənişlər Kalori monitorinqi Yuxu monitorinqi Cihazı tapın |
| İstehsal ili | 2023 |
| Çəkisi | 39 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.1 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Dairə |
| Korpusun materialı | Plastik |
| Korpusun rəngi | Whitestone |
| Uzunluğu | 41.7 mm |
| Eni | 41.7 mm |
| Qalınlığı | 12.9 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Whitestone/Neo-tropical |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| SIM kart sayı | 0 |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 360 saat |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |