Mağazalarda qiymətləri
-
949,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2024 | 949,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Garmin OS |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | Android iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Stress səviyyəsi monitorinqi Cihazı tapın Yuxu monitorinqi Kalori monitorinqi Təmassız ödənişlər Nəbzölçən Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi GPS Zəngli saat Kalendar Addımölçən |
| İstehsal ili | 2023 |
| Çəkisi | 40 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.2 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Dairə |
| Korpusun materialı | Metal, Plastik |
| Korpusun rəngi | Soft Gold |
| Uzunluğu | 41 mm |
| Eni | 41 mm |
| Qalınlığı | 12 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Dust Rose |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| SIM kart sayı | 0 |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 240 saat |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |