Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 049,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | iOS Android |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Kalendar Nəbzölçən GPS Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Zəngli saat Addımölçən Təmassız ödənişlər Stress səviyyəsi monitorinqi Kalori monitorinqi Yuxu monitorinqi Cihazı tapın |
| İstehsal ili | 2023 |
| Çəkisi | 67 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.1 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Dairə |
| Korpusun materialı | Plastik |
| Korpusun rəngi | Black |
| Uzunluğu | 50 mm |
| Eni | 50 mm |
| Qalınlığı | 14.5 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Black |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 960 saat |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 MB |