Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az129,00 ₼son yenilənmə: bu gün 10:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 129,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 139,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 3 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2015 Wt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 250 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Tutum | 45 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 37.7 cm |
| En | 54.9 cm |
| Dərinlik | 40.8 cm |