Mağazalarda qiymətləri
-
149,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 08:59
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 149,00 ₼ |
| Aprel 2026 | 159,00 ₼ |
| Mart 2026 | 185,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 189,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 189,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 159,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 169,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 169,00 ₼ |
| İyul 2025 | 179,00 ₼ |
| İyun 2025 | 169,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 3 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1400 Wt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 230 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Tutum | 50 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 30 cm |
| En | 60 cm |
| Dərinlik | 40 cm |